PIEDZĪVOJUMS DABĀ

Lai katra diena kā piedzīvojums... Visi pasākumi ir privāti tikai Tev...

Ekskursija - Tipi Village apmeklējums

Uzņemam grupas sākot no 20 personām apmeklēt Tipi Village. Saimnieku vadībā izrādīsim un izstāstīsim tipi telšu vēsturi un stāstu par idejas ieviešanu Latvijā, kā teltis tiek būvētas un kā tās radoši var pielietot.

3 eur/pers

Loka šaušana mērķī

Tipi village neatņemama sastāvdaļa ir loka šaušana. Senie indiāņi medīja bifeļus un Tipi telts pārsegus gatavoja no bifeļu ādām. Esot ciemos pie mums, izmēģini loka šaušanu mērķī. Tā būs azartiska aktivitāte gan divatā, gan lielākā draugu kompānijā.

10 eur

Izbrauciens ar SUP

Mūsu glempinga viesiem piedāvājam baudīt ūdens priekus uz SUP dēļa mūsu plašajā dīķī. Ja esi iesācējs vai priekšroku dod laiskai supošanai ūdeņos, kā arī atpūtu pie mums vēlies padarīt aizraujošāku, šis piedāvājums ir Tev.

5 eur/h

10 eur/diena

Burbuļkubls

Mūsu viesiem glempinga teritorijā piedāvājam apkurināmu kublu ar aeromasāžu un gaismām. Novietosim Jūsu vēlamajā vietā un uzkurināsim, Jūs tikai baudāt!

70 eur 

Bērnu ballīte

Tipi village ir lieliska vieta tematiskām bērnu ballītēm - indiāņu vai jebkurā citā stilā. Privāta un plaša teritorija aktivitātēm, Tipi teltis radošajām darbnīcām, piknika galds, grils, ugunskura vieta. Piedāvājumā ietilpst jautrs noformējums, sejiņu apgleznošana, loka šaušana mērķī, 4 SUP dēļi. Visas teritorijas izmantošana.

185 eur

Pop-Up pikniks Tipi village Lux

Ja Tev jāsvin īpašs notikums, vecmeitu ballīte, dzimšanas diena vai cits notikums un vēlies to radīt unikālu, Tu esi atradis patiesi oriģinālu vietu - Tipi village. Ierīkosim Pop-Up piknika vietu ar noformējumu pielāgotu Tavam pasākumam. Piedāvājumā visas teritorijas izmantošana, Tipi telšu atmosfēra, t.sk. lielā Tipi telts radošu aktivitāšu īstenošanai un galda noformējums līdz 10 personām.

185 eur

Deserts mežā

Sarīko sev un saviem mīļajiem neaizmirstamu garšas piedzīvojumu. Deserts netradicionālā gaisotnē dabā, estētiskā vidē. Tu esi atradis īsto vietu. Uzservēsim Tev desertu vai sāļās uzkodas mežā pie skaisti klāta galda. Ne tikai jaunas emocijas, bet arī atmiņas skatoties fotogrāfijās. Viesu skaits - līdz 10.

30 eur/pers. min 150 eur

Pop-Up Tipi telts diviem

Aizbrauksim pie Tevis un jebkurā Tavā izvēlētā vietā uzstādīsim un romantiski iekārtosim glempinga telti divām personām ērtai un neaizmirstamai nakšņošanai dabā. Tava privātā Pop-Up viesnīca dabā.

no 145 eur

Pop-Up kāzu glempings

Tavas kāzas ir dabā un vēlies tās noformēt oriģināli? Piedāvājam uzstādīt līdz 10 glempinga teltīm Tavā izvēlētā vietā, iekārtot tās, lai padarītu kāzu pikniku mājīgu, un radot sajūtu, ka esi jaunatklātā ciematā. Tas būs fotokartīšu cienīgs piedzīvojums Tavā īpašajā dienā!

no 145 eur

Pietura jaunlaulātajiem

Neaizmirstama pietura kāzu ceļojumā. Iekļauj savā maršrutā desertu mežā īpašā, tieši Jums ierīkotā vietā mūsu ainaviskajā mežā, loka šaušanu un vietu fotosesijai glempinga teltī. Nodod ziņu saviem vedējiem, lai sazinās ar mums, lai notikums ir pārsteigums.

185 eur

Uzbūvē savu Tipi

Unikāla iespēja piedalīties Tipi būvniecības procesā, izzināt detaļas un radīt piedzīvojuma sajūtu visas dienas garumā. Jūsu rīcībā būs vidējā izmēra Tipi telts, kuru būvēsiet kopā ar saimniekiem savā izvēlētā vietā mežā vai pļavā. Tipi teltī varēsiet ierīkot vietu ugunskuram un unikālai nakšņošanai līdz 3 personām. 

95 eur par 1 Tipi

Team building - uzbūvē savu Tipi ciematu

Šis būs unikāls komandu saliedēšanas pasākums uzņēmumiem un darba kolektīviem līdz 30 personām saimnieku vadībā. 

Programmā: komandu sagaidīšana, instruktāža, Tipi ciemata būvniecība, guļvietas ar ugunskura vietu teltī ierīkošana, loka šaušana mērķī, SUP sacensības, citas komandu spēles, komandu vērtēšana un apbalvošana, nakšņošana ierīkotajās Tipi teltīs.

Papildus: ēdināšana, DJ, balvas.

cena pēc pieprasījuma

Loka šaušana mežā

Atpūties un atjaunojies dabā! Dodies pa mūsu izveidotu meža trasi un iemēģini roku loka šaušanā ar profesionālu Falco loku un bultām pa īpaši veidotiem mērķiem. Hmmm... Bada spēles? Šis būs lielisks papildinājums Tavai piedzīvojumiem bagātajai nakšņošanai mūsu Tipi teltīs. Piedāvājums 2 personām, katram savs loks un bultu komplekts.

15 eur

Pārgājiens

Zudusī Īles sanatorija. Spārnu ezers

Tie, kuri atceras Īles sanatoriju, saķer galvu - tur taču turēja alkoholiķus ar smagiem delīrijiem! Toties tagad valsts nozīmes kultūras piemineklī svilpo vējš...

Šis būs aizraujošs un dabas cieņpilns pārgājiens ainaviskajos Īles mežos, kur daba ir īsta un mežonīga. Pārgājiena ietvaros varēsi iztēloties, kāda bijusi dzīve nu jau zudušajā Īles sanatorijā, uzkāpt Immu kalnā un Spārnu pilskalnā, kā arī brist pa meža takām apkārt Spārnu ezeram, kur sastopams arī ne tik zināms dzērveņu purvs.

Maršruta garums: 8 km

Maršruta ilgums: 3-4 h

Maršruta veids: apļveida

Maršruta segums: 80% meža ceļi, 20% mežs

Pārgājiena mērķis: aktīva un jēgpilna laika pavadīšana dabā

Grupas komplektējam no 8 līdz 20 personām.

7 eur/pers

Pārgājiens

No Krievkalniem uz ezeriem

Zemgalē ir tikai līdzenumi? Nē, tas ir mīts! Melnezers ir tikai Kurzemē? Arī tas ir mīts! Dobeles rietumu pusē, kur iesākas Kurzeme, pāri apkārtnei augstu paceļas mežiem apaugušie Krievkalni, kuru garo valni uzskata par unikālu reljefa formu. Ja paveiksies, ieraudzīsi arī Dobeli! Pauguri, gravas, vēl neatklātas meža takas, līdz nonākam līdz Melnezeram. Un tad jau arī Raudene. Maigā piparmētras radiniece? Nē, Raudenes ezers!

Šis būs aizraujošs un dabas cieņpilns pārgājiens pa kalniem un pa lejām. Atstāj savas pēdas Zemgales plašumos arī Tu!

Maršruta garums: 7 km

Maršruta ilgums: 3-4 h

Maršruta veids: apļveida

Maršruta segums: 80% meža takas, 20% meža ceļš

Pārgājiena mērķis: aktīva un jēgpilna laika pavadīšana dabā

Pargājiens grupām no 10 personām.

7 eur/pers

Pārgājiens

Apkārt Spārnu ezeram

Gida pavadībā dosimies nesteidzīgā, bet dabas iedvesmojošā pārgājienā apkārt Spārnu ezeram. Daba ir īsta, mežonīga, bagāta ar floru un faunu, vitamīni ik uz stūra, jo šeit ir ne tikai vēsturisks pilskalns, bet arī ne tik zināms un ne tik viegli pieejams dzērveņu purvs.

Maršruta garums: 3 km

Maršruta ilgums: 2 h

Maršruta veids: apļveida

Maršruta segums: 80% meža ceļi, 20% mežs

Pārgājiena mērķis: aktīva un jēgpilna laika pavadīšana dabā

Grupas komplektējam no 8 līdz 20 personām.

7 eur/pers

Dāvanu karte piedzīvojumam

Noformē jebkuru no mūsu piedzīvojumiem dabā dāvanu kartē un dāvini piedzīvojumu saviem mīļajiem! Izvēlies piedzīvojumu, padod ziņu un mēs noformēsim individuālu dāvanu karti konkrētam pakalpojumam vai jebkuram piedāvājumam, ko dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties. Dāvanu karti elektroniskā veidā nosūtām uz e-pastu.

no 20 eur

Uzdod jautājumu vai pasūti piedzīvojumu dabā

Lūdzu atstājiet mums savu informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.