PIEDZĪVOJUMS DABĀ

Lai katra diena kā piedzīvojums... Visi pasākumi ir privāti tikai Tev...

Pārgājiens - ekspedīcija

Informācija sekos...

POPup telts diviem

Jebkurā Tavā izvēlētā vietā uzstādīsim un romantiski iekārtosim glempinga telti divām personām ērtai un neaizmirstamai nakšņošanai dabā. Dzirkstošs vīns un uzkodas no mums, Jūs tikai baudāt! Ja neatradi savu sapņu vietu, ar lielāko prieku gaidīsim pie mums gleznainā apvidū.

250 eur

POPup kāzu glempings

Tavas kāzas ir dabā un vēlies tās noformēt oriģināli? Piedāvājam uzstādīt līdz 10 glempinga teltīm Tavā izvēlētā vietā, iekārtot tās, lai padarītu kāzu pikniku mājīgu, un radot sajūtu, ka esi jaunatklātā ciematā. Tas būs fotokartīšu cienīgs piedzīvojums Tavā īpašajā dienā!

no 300 eur

POPup pikniks

Ja Tev jāsvin īpašs notikums, vecmeitu ballīte, dzimšanas diena vai cits notikums, Tu esi atradis patiesi oriģinālu vietu pie mums. Ierīkosim piknika vietu, papildinot to ar mūsu glempinga teltīm, kur iespējama arī nakšņošana.

no 120 eur

Pietura jaunlaulātajiem

Neaizmirstama pietura kāzu ceļojumā. Iekļauj savā maršrutā desertu mežā īpašā, tieši Jums ierīkotā vietā mūsu ainaviskajā mežā, loka šaušanu un vietu fotosesijai glempinga teltī. Nodod ziņu saviem vedējiem, lai sazinās ar mums, lai notikums ir pārsteigums.

150 eur

SUP Spārnu ezerā ar nakšņošanu vigvamā

Laiska piedzīvojumu diena uz ezera līdz 4 personām. Pēc karsti pavadītas dienas uz ūdens, Tu relaksēsies īstā indiāņu vigvamā mūsu teritorijā un gūsi jaunus iespaidus un neaizmirstamas atmiņas par eksotisko atpūtu.

no 100 eur

Nakšņošana vigvamā Mežtakas maršrutā

Padari savu Mežtakas pārgājienu emocijām un piedzīvojumiem bagātāku. Zvani, un mēs uzstādīsim apmetnes vietu Tavā atpūtas punktā Mežtakas maršrutā.

no 145 eur

SUP Vipēdes ezerā ar nakšņošanu vigvamā

Laiska piedzīvojumu diena uz ezera līdz 4 personām. Pēc karsti pavadītas dienas uz ūdens, Tu relaksēsies īstā indiāņu vigvamā mūsu teritorijā un gūsi jaunus iespaidus un neaizmirstamas atmiņas par eksotisko atpūtu.

no 100 eur

Apkārt Vipēdim, SUP un nakšņošana vigvamā

Aktīva diena pie Vipēdes ezera līdz 4 personām. Iespēja doties apkārt ezeram pa ierīkotu taku, baudot meža ainavas. Pēc tam laiska pēcpusdiena uz SUP, kur saulrietu sagaidīsi vigvamu glempingā, un modīsies ar jauniem dabas spēkiem.

no 100 eur

Deserts mežā

Sarīko sev un saviem mīļajiem neaizmirstamu garšas piedzīvojumu. Deserts netradicionālā gaisotnē dabā, estētiskā vidē. Tu esi atradis īsto vietu. Uzservēsim Tev desertu vai sāļās uzkodas mežā pie skaisti klāta galda. Ne tikai jaunas emocijas, bet arī atmiņas skatoties fotogrāfijās. Viesu skaits - līdz 10.

20 eur/pers. min 100 eur

Loka šaušana mežā

Atpūties un atjaunojies dabā! Dodies pa mūsu izveidotu meža trasi un iemēģini roku loka šaušanā ar profesionālu Falco loku un bultām pa īpaši veidotiem mērķiem. Hmmm... Bada spēles? Šis būs lielisks papildinājums Tavai piedzīvojumiem bagātajai nakšņošanai mūsu vigvamos. Piedāvājums 2 personām, katram savs loks un bultu komplekts.

15 eur

Dāvanu karte piedzīvojumam

Noformē jebkuru no mūsu piedzīvojumiem dabā dāvanu kartē un dāvini piedzīvojumu saviem mīļajiem! Izvēlies piedzīvojumu, padod ziņu un mēs noformēsim individuālu dāvanu karti. Drukātā veidā nosūtīsim to Tev kādā no Omniva pakomātiem, lai vari pasniegt to tieši rokās.

no 20 eur

Uzdod jautājumu vai pasūti piedzīvojumu dabā

Lūdzu atstājiet mums savu informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.