Izveido savu glempingu!

Glempingi ļauj vaļu iztēlei... Uzstādi pie ezera, upes, pļavā, meža ielokā vai jebkurā citā skaistā vietā. Arī dekorējot būsi pārsteigts par savu iztēli un rezultātu - boho pieskaņa, elegance, wild... Tie lieliski izskatīsies kā miera oāze Jūsu atpūtas vietā, gan Jūsu viesu kāzu fotogrāfijās. Plaša, klusa, zaļa un skaisti iekārtota teritorija, kur burvīgas atmosfēras centrā - Vigvami...

Par Vigvamiem...

Ikviens vigvams ir rūpīgs roku darbs, darināts no dabīgiem materiāliem, kur galvenā komponente ir kvalitatīvs, blīvs, ūdensizturīgs brezenta audums, un tā konstrukcija ir autentiska Tipi teltij, kurā izdzīvoja senie indiāņi skarbos laikapstākļos...

Vigvams ir lieliska alternatīva teltij vai atpūtas mājiņai Tavā kempingā vai atpūtas vietā. Ja esi pasākumu organizators, vigvams būs oriģināls papildinājums vai noformējums Tavam pasākumam, brīvdabas koncertam vai festivālam, novadu svētkiem vai kāzām, nometnei, radošai darbnīcai, meistarklasei. Ja esi neliela saimniecība, mini zoo vai lauku sēta, vigvams būs lieliska vieta maltītes ieturēšanai vai kopā sanākšanai!

Izvēlies sev piemērotāko vigvama lielumu - 

S, M vai L. 

L - lielais vigvams, 5m diametrā - alternatīva naktsmītne tūristiem un ekonomisks produkts kempingiem un atpūtas bāzēm, kurā ērti būs nakšņot līdz 6 personām. Lieliska ideja brīvdabas pasākumiem, nometnēm, saietiem, radošajām darbnīcām, kāzām, festivāliem, koncertiem... Tajā ir iespēja uzkurt ugunskuru! 

M - vidējais vigvams, 3.75m diametrā - universāls risinājums dažāda veida pasākumiem un atpūtai, kā arī nakšņošanai, glempinga ierīkošanai, nometnēm, radošajām darbnīcā, festivāliem, u.c. mērķiem. Ir ideja, ir risinājums un rezultāts :) Ļauj vaļu iztēlei. 

S - mazais vigvams, 2.5m diametrā - aizraujoša un piedzīvojumiem bagāta rotaļu vieta bērniem, kā arī iespaidiem garantēta vieta nakšņošanai 2 piedzīvojumu meklētājiem! Bērnu vasaras nometņu vieta ar dažādām aktivitātēm dabā.Vigvamu ražošanu veicam pēc individuāla pasūtījuma. Pēc pieprasījuma nodrošinām vigvamu piegādi un uzstādīšanu. 

Komplektācijā: Ārējais pārsegs no ūdensizturīga brezenta

 (50% lins, 50% kokvilna), iekšējais audums no džutas, durvis, koka kāti, virve, striķis, mietiņi, instrukcija.


CENAS:

600 eur (S vigvams)

1200 eur (M vigvams)

1500 eur (L vigvams)


Projekts - Kļūsti par glempinga telts īpašnieku!

  • Investē glempinga teltī 75%
  • Kļūsti par glempinga telts īpašnieku 
  • Uzsāc glempinga biznesu vai baudi privātu atpūtu
  • Atlikušos 25% maksā glempinga sezonai noslēdzoties vai atgriez telti atpakaļ

Vēlies uzzināt vairāk?

Atbildi sniegsim dienas laikā

Atrodi veidu, kā padarīt savu dzīvi interesantāku! 

VIGVAMS  VĒSTURĒ

Vigvama pirmssākumi meklējami pie Ziemeļamerikas indiāņiem. Tagad tie ir pieejami arī Latvijā! Nomadic Homes vigvams ir ekonomiska, unikāla, stacionāra konstrukcija, kurā ērti nakšņot un pavadīt laiku, rīkot tematisku pasākumu lielākā kompānijā, kā arī izmantot to korporatīvos un citos pasākumos. Vigvamā var uzkurināt drošu ugunskuru, kas kalpo ne tikai siltumam, bet arī maltītes pagatavošanai.