10 idejas, kur pielietot Tipi teltis

2022-02-21

Tipi teltis apvieno piedzīvojumu, jaunu pieredzi, sajūtas, emocijas, būšanu dabā, zaļu domāšanu, radošumu, būšanu ārpus ierastā, rekreāciju, klusumu, mieru, idilli... pavisam unikālu pieredzi!  Esam apkopojuši 10 veidus, kā šo pieredzi atklāt, izmantojot Tipi teltis. Tu būsi pārsteigts, cik Tipi telts ir daudzfunkcionāla! Esam pārliecināti, ka šīs nav vienīgās idejas. Pie mums griežas klienti arī ar savām iecerēm, kuras nebeidz mūs pārsteigt!

1. Unikāla nakšņošana glempingā

Kad saproti, ka daba ir visa varenums, bet cilvēks tikai maza sastāvdaļa. Nakšņojot Tipi teltī, ir sajūta, ka esi dabā, taču komfortā. Unikālā Tipi konstrukcija dāvā īpašu auru, jo katrai Tipi detaļai ir nozīme un tulkojums. Grīda simbolizē zemi, audums - debesis, koki - ceļu no zemes uz debesīm. Tipi teltī dzirdamas dabas skaņas. Vakarā ej gulēt ar siseņu sisināšanu, no rīta mosties ar putnu dziesmām. Tā kā durvis Tipi vienmēr jābūvē uz austrumiem, neatkārtojami saullēkti garantēti. Baudi nakšņošanu mūsu glempingā TIPI VILLAGE. Tipi village ir vienīgā vieta Latvijā, kur baudīt unikālu nakšņošanu Tipi telšu ciematā, un vienīgā vieta, kur visa teritorija ir tikai Jums. 

2. Pop-Up viesnīca

Tipi teltis ir ērti pārvadājamas, uzstādāmas jebkurā Jūsu izvēlē vietā dabā un ātri nojaucamas. Ja Jums ir plānotas kāzas dabā vai kāds cits pasākums dabā ar nakšņošanu, kur nav pieejams viesu nams vai ir mazs viesu nams, bet nepieciešams ierīkot papildus gultas vietas, tad Tipi teltis ir lieliska alternatīva. Piedāvājam uzstādīt vidējā izmēra Tipi teltis Jebkurā Jūsu izvēlētā vietā, tajās ierīkojot glempinga cienīgu gultas vietu 2 personām. Ja esi mežonīgāku sajūtu cienītājs un vēlies nakšņot vēl tuvāk dabai, tad Tipi teltī var ierīkot ugunskura vietu un nakšņot apkārt ugunskuram guļammaisos 3-4 personas, tādā veidā izbaudot autentisku Tipi telts pielietojumu.

3. Vieta unikālai pirmskāzu jeb vecmeitu ballītei 

Tipi village ir privātais glempings dabā, kur atmosfēras centrā ir lielās Tipi teltis. Tipi teltīs iespējams sarīkot radošas aktivitātes, meistarklases vai vienkārši netradicionālā gaisotnē nodoties mierpilnai atpūtai un sarunām. Šādos pasākumos pie mums vienmēr ir noformējums atbilstoši iecerētajam pasākumam, gan noformēts piknika galds, gan iekārtotas Tipi teltis neaizmirstamām atmiņām un fotosesijai. Vienmēr ar saimniekiem izrunā savu ieceri, mēs esam radošas personības ar idejām, īstenosim Tavu sapni!

4. Glempinga telts jaunlaulātajiem

Latvijas daba ir skaista un aizvien vairāk pāru izvēlas kāzas svinēt dabā. Tipi kāzās radīs pievienoto vērtību, oriģinālu noformējumu un unikālu nakšņošanas pieredzi jaunlaulātajiem. Daudz pāru izvēlas savas kāzas svinēt savā dārzā, savas mājas pagalmā vai citā savā privātā vietā dabā, kur vieta nakšņošanai nav paredzēta vai arī nevēlas nakšņot ikdienišķi savā privātmājā. Mēs ierīkojam Tipi telti pirmajai kāzu naktij, uzstādot to jaunā pāra izvēlētā vietā, noformējot atbilstoši notikumam. Nepieciešamības gadījumā pieaicinām dekoratoru, kurš papildinās ne tikai telts atmosfēru, bet arī pašu pagalmu. 

5. Vieta bērnu un jauniešu nometnēs

Tipi teltis ir lielisks papildinājums tematiskām nometnēm bērniem un jauniešiem. Īpaši populāra ir indiāņu ideja, kur dalībnieki tiek sadalīti komandās, katrai komandai sava Tipi telts uzdevumu veikšanai. Arī tad, ja nometnei ir cita tematika, Tipi teltis ir daļa no piedzīvojuma bērniem. Tajās var sarīkot ne tikai radošo darbnīcu, bet arī rīta jogu vai meditāciju, kas šodien ir iekļauta visās nometņu programmās mazo personību pašizaugsmei un pilnveidei. Īstenosim dienas nometnes mūsu glempingā vai arī Tipi teltis var iznomāt un mēs uzstādīsim tās Jūsu pasākuma vietā. 

6. Korporatīvo pasākumu noformējums

Vasara ir laiks, kad notiek komandu saliedēšanas pasākumi darba kolektīviem. Bieži tos organizē atpūtas kompleksos. Lai padarītu pasākuma programmu un noformējumu krāšņāku, Tipi teltīs var ierīkot atpūtas zonu, tajās iekarinot šūpuļtīklus un dekorācijas bohēmiskai atmosfērai. Ir bijuši pasākumi, kad dalībnieki izvēlējušies nakšņot šūpuļtīklā Tipi teltī nevis viesu nama numuriņā, tādā veidā gūstot jaunas emocijas un pieredzi. Korporatīvajos pasākumos Tipi teltis var kalpot arī kā vieta radošiem uzdevumiem komandām vai kā kontrolpunkts orientēšanās pasākumā, kur iekurt ugunskuru un ieturēt maltīti. Mēs nodrošinām telšu uzstādīšanu Jūsu vēlamajā vietā vai arī nododam visu inventāru ar instrukciju, lai Tipi būvniecība būtu daļa no komandu veidošanas pasākuma.

7. Unikāls noformējums novadu pasākumos un festivālos

Tipi telts pilda arī nojumes funkcijas. Atšķirībā no nojumes, Tipi būs oriģināla, radoša un vizuāli pievilcīga telpa, kurā nodrošināt aktivitātes bērniem, ierīkot mākslas izstādi, ierīkot Pop-Up kafejnīcu, bāru, tirdzniecības vietu vai vizuāli glīti ierīkotu atpūtas zonu ar šūpuļtīkliem atsevišķā pasākuma daļā. Tipi telts ir unikāla ar to, ka tai nav grīdas seguma, līdz ar to jebkuros laikapstākļos teltī būs ērti ieiet un uzturēties ar apaviem. Tipi telts ir dabā iekļaujoša no dabīgiem materiāliem, kas īpaši svarīgi ir visiem novadiem, kuri seko līdzi pasaules mega trendiem. 

8. Dizaina telts bērniem Tavā īpašumā

Arī es bērnībā sapņoju par mazu būdiņu pie dabas, kur ierīkot štābiņu, lai realizētu radošos darbus, spēlētos ar draugiem, noslēptos no vecākiem, būtu savā pasaulē, brīvā, nepiespiestā atmosfērā telpā, taču dabā. Tipi telts ir lieliska alternatīva koka būdiņām un rotaļu laukumiem. Tā ir vieta, kur bērni jēgpilni pavada savu brīvo laiku, turklāt dabā, svaigā gaisā. Mazā Tipi telts mazākiem bērniem, vidējā un lielā lielākiem bērniem un pat mammai un tētim, kur visa ģimene var sanākt uz stāstu vakaru vai brīvdienu tradīciju īstenošanu. Vidējā un lielajā Tipi teltī varēsi iekarināt šūpuļtīklus, kur zvilnēt un lasīt grāmatas, kā arī iekārtot kā vasaras istabu ar gultu, kur nakšņošana būs kā piedzīvojums. 

9. Telpa māksliniekiem un mazām saimniecībām

Ja esi amatnieks, keramiķis, mājražotājs, mini zoo īpašnieks vai unikālas saimiecības īpašnieks un uzņem viesus savā īpašumā, organizējot tiem meistarklases vai degustācijas, Tipi telts ir unikāla vieta šādiem pasākumiem mazām grupām. Tipi telts ir ne tikai telpa, kurā īstenot aktivitātes, bet arī unikālas atmosfēras papildinājums Tava produkta vai pakalpojuma kvalitatīvai prezentācijai.

10. Čukču pirts

Sagatavojam pirts lietas un ļaujamies brīnumiem! Tipi telts konstrukcija un dizains lieliski ļauj vaļu iztēlei, arī tehniskie parametri lieliski iekļaujas vēlamo rezultātu skalā. Ieliekam krāsniņu, skurstenim vieta ir autentiska, iztapsējam iekšu un izgatavojam lāviņas. Mmmm, papardes noklātas, krāsniņa kuras, telpa sāk iesilt un jau tagad sajūtu, kā gaisā virmo pirts smarža :) Seko līdzi, jau šajā sezonā brauc ciemos un izmēģini mūsu jauno Tipi saunu!