TIPI VILLAGE

Glempings ar stāstu / Vieta retrītam

Vienkāršība ir bezgalīga izsmalcinātība...

TIPI VILLAGE -  unikāla atpūtas vieta ar plašu teritoriju, kurā piedzīvot emocijas nakšņojot mūsu Tipi teltīs, saplūst ar dabu, baudīt klusumu un mieru tālu no pilsētas, redzēt briežu un stirnu barus, supot apkaimes ūdeņos, doties pārgājienā pa meža takām, šaut ar loku, baudīt dabiskas ainavas skaistumu un gūt neaizmirstamu lauku piedzīvojumu. Mūsu vērtības ir daba, privātā telpa un atmosfēra, ekoloģiski atbildīga attieksme pret vidi un pats galvenais - cilvēks. Tu sastapsi saimniekus un uzzināsi visu par Tipi teltīm.

Dzīve tuvu dabai var būt patiešām pārsteidzoša. Tā liek justies jaunam un laimīgam. Tā ir dzīve mierīgā vidē, lauku klusuma burvībā...

Mēs esam priecīgi parādīt Jums savu dzīvesveidu!

Nāc un izbaudi vienkāršu dzīvi skaistā un ilgtspējīgā sentalviešu lauku sētā! 

Glempings vērsts uz sajūtām un piedzīvojumu! Ja esi dabas mīlis un vēlies baudīt jaunu nakšņošanas pieredzi, šī vieta ir radīta Tev!

TIPI VILLAGE piedāvā iespēju nakšņot mūsu lielajās Tipi teltīs un pēc izvēles baudīt divu veidu atmosfēru: 

  • Savvaļas zieds - glempinga cienīgas ērtības ar gultu, interjera priekšmetiem, terasi un šūpuļtīkliem.
  • Dabas balss - autentiska Tipi telts atmosfēra ar ugunskura vietu pa vidu, gultas vietas ierīkotas uz matračiem.

Ja esi klasiskās atpūtas cienītājs, piedāvājumā divvietīgs atpūtas namiņš "Kadiķi" blakus dīķim.

Mūsu viesiem tiek piedāvātas gardas brokastis, gatavotas ar mīlestību no vietējiem produktiem.

CENAS

Savvaļas zieds - 85 eur *

Dabas balss - 60 eur *

Kadiķi - 60 eur *

* 1 nakts 2 personām

Papildvietas pieejamas tipi teltī Dabas balss un namiņā Kadiķi - 20 eur/pers.

Brokastis pēc pieprasījuma - 7 eur/pers.

Atļauts uzturēties ar mājdzīvnieku - 10 eur.

Seko līdzi mums Facebook un Instagram, un uzzini pirmais par jaunumiem!


Tavām ērtībām un brīvajam laikam:

- dīķis, peldvieta

- piknika galds, grils, ugunskura vieta, wc

- loka šaušana, pastaigu taka mežā, pārgājieni

- SUP dēļi

- savvaļas vannas

- apkurināms kubls ar aeromasāžu

- deserts mežā, pop-up pikniki

- telšu vietas

- Tipi sauna (drīzumā)

- savvaļas duša

- muzejs

- suvenīri

Unikāla vieta brīvdabas pasākumiem

TIPI VILLAGE - Tava radošā kultūras un mākslas telpa dabā. Laipni lūgti mūsu klusuma un miera ostā pasākumu organizatori! Jūsu rīcībā plaša teritorija, kur atmosfēras centrā Tipi teltis. Tipi village atmosfēra un vigvami piemērota mākslas plenēriem, saulrietu koncertiem, retrītiem, jogas un meditācijas dienas nometnēm, un citām radošām aktivitātēm, gan privātos un korporatīvos pasākumos, bērnu ballītēs, vecmeitu ballītēs, gan publiskos novadu pasākumos lauku apvidū.

Cena par visas teritorijas izmantošanu dienas pasākumiem, t.sk., tipi telšu izmantošanu atbilstoši pasākuma konceptam - 10 eur/pers. 

Tipi village - Tava privātā sala

Tiešsaistes rezervācija Glempingā

Sazinies ar mums un mēs sniegsim atbildi dienas laikā.

Visām rezervācijām 30% apmaksa. Sezona ir īsa. Paldies par sapratni!

Mūsu viesu atsauksmes

Baltais vilks, Vecais dzenis, Zilais mākonīts

Šī vieta līdz mums atnāca nejauši... Vasaras sākumā mēs bijām nolēmuši izbaudīt Zemgales krāšņumu. Brīdī, kam mēs uzzinājām par Nomadic Homes, mēs savai tūrei izlēmām pievienot jaunu šķautni. Šī vieta burtiski aicināja uz dienu iejusties indiāņu tēlā, par ko vispriecīgākais bija mūsu jaunākais grupas dalībnieks 6-gadīgs čalis. Arī mēs, pāris labākajos gados, ļāvām vaļu savam iekšējam bērnam un tērpušies indiāņu rotās izbaudījām vakaru, ko šī vieta sniedza. Šaut ar loku vai palikt tipi teltī ar pavardu iekšā vairs nav mūsu ikdiena, tādēļ vēl vairāk izbaudījām to. Paldies par pārdomātajām detaļām, gardajām brokastīm un brīnišķīgajiem laikapstākļiem, kurus bijāt noorganizējuši tieši priekš mums.

Rolands

Ļoti skaista, mierīga, sakopta vieta, brīnišķīgi un atsaucīgi saimnieki.
Vienīgā vieta Latvijā, kur ir iespēja dzīvot īstos vigvamos.
Ja jums ir savas idejas un redzējums kā gribat pavadīt brīvdienas, saimnieki jums noteikti palīdzēs to īstenot.
Priekš mums speciāli uzcēla vigvamu mežā, mūsu izvēlētā vietā.
No rīta garšīgas brokastis pļavā starp vigvamiem.
Ja gribat izbaudīt atpūtu pie dabas un gulēt īstā vigvamā, šī ir īstā vieta, kur doties.
Noteikti tur atgriezīšos un visiem sirsnīgi iesaku. 

Līva, Māra, Tims

No sirds pateicamies par brīnišķīgo pieredzi gan svinot svētkus, gan nakšņojot Nomadic Homes. Mēs bijām priecīgi redzēt kā mūsu viesi bauda atpūtu, skaisto apkārtni un sarunas kopā. Šeit kaut ko priekš sevis atrada gan mazi (jaunākajma bija 3 gadi), gan lieli (vecākajam bija 90 gadi), gan suņi ;) Naktī mēs piedzīvojām dabas tuvumu, putnu skaņas un stāstus ap ugunskuru tipi teltī. Sajūtam sirsnību un mīlestību, ar kādu šī vieta veidota un milzīgu cieņu pret dabu. Tās ir arī mūsu vērtības, tāpēc jo lielāks prieks un pateicība par satikšanos. Paldies!

Baiba

Sajūtas un emocijas Nomadic Homes vērtē visaugstāk! Ir tā vērts!

Evita un Uģis

Fantastiska vieta ar stāstu... Vareni ozoli, miers, dabas mūzika... Iespēja nakšņot savādāk, neparastāk... Tāda piepildījuma sajūta ikreiz satiekot cilvēkus ar mirdzumu acīs, par to, ko viņi dara! Paldies jums par to! Par visu padomāts - gardas brokastis, iespēja būt ar sevi, interesantais stāstījums par vietas vēsturi un cilvēkiem... Lai izdodas it viss, kas iecerēts! Noteikti atkal tiksimies - muzejā vai kādā citā notikumā!

Kora & Victor

Šis ir mans dzimšanas dienas rīts. Šeit un tagad. Palikt un sajust. Būt. Uzburtā svētku sajūta mani vada. Esmu pateicīga par katru pļavas ziedu, par vabolīti un kukainīti, kas šo vietu padara tik īpašu. Māju sajūta. Dabas spa. Uzklāto galdiņu smiltsērkšķu alejā. Pateicīga par katru jūsu smaidu un degsmi par savu izcīnīto produktu! Un vispār - paparžu vanna savvaļā! WOW!!! Mēs "pazudām" dabā... tik organiski. Jūtamies gaidīti, aprūpēti, mīlēti ar to, ko jūs darāt priekš mums (un sevis!).

Roberta

Ārkārtīgi sirsnīga uzņemšana. Par visu ir padomāts - teritorija tikai mums vieniem, āra galds, ugunskura vieta, saimnieki sarūpē traukus un atnes tumbiņu mūzikai jaukākam vakaram. Iespēja peldēties, izbraukt ar SUP dēli, šaut ar loku, izbraukt ar velosipēdu. Vēl tāds sīkums, bet patīkami - saimnieki sarūpē zivju barību, lai varētu vienkārši sēdēt šūpuļtīklā pie dīķa un barot zivis. Ļoti patika atmosfēra (glīta naksņošanas vieta, terase, šūpuļtīkli, skaists skats ar siena gubām fonā). Īsta idille.
p.s. Arī brokastis bija saimnieku rūpētas un jāmin, ka bija gardi!

Madara

Patiesi silts, maigs un brīnišķīgs paldies! Divas īpašākās manas dienas tiek pavadītas šajā burvīgajā vietā ar visīpašāko apčubināšanas sajūtu no saimniekiem! Ir bezgalīgs prieks par iespēju satikt šādus saimniekus un cilvēkus! Mana vecmeitu ballītes diena, mans dzimšanas dienas rīts paliks ar mani visu mūžu!

Kristīne

Viena super forša vietiņa. Un saimnieki vienkārši vienreizēji.

Atrodi sevi dabā arī Tu

SIA Nomadic Homes 2023.gadā ir īstenojusi LEADER projektu Nr.2023/AL30/8/A019.21.01/10 "Nomadic Homes glempinga Tipi Village paplašināšana".