Tipi - Tava telpa dabā!

Tipi teltis ļauj vaļu iztēlei... Uzstādi pie ezera, upes, pļavā, meža ielokā vai jebkurā citā skaistā vietā Tavā Pop-Up pasākumā, brīvdabas koncertā vai festivālā, novadu svētkos, kāzās, nometnēs, radošās darbnīcās, meistarklasēs, Pop-Up kafejnīcās. Arī dekorējot būsi pārsteigts par savu iztēli un rezultātu - boho pieskaņa, elegance, wild... Tie lieliski izskatīsies kā miera oāze Jūsu atpūtas vietā, vienlaicīgi radot sirreālu sajūtu un neierastu atmosfēru, kur mežonīgais skaistums satiekas ar dabas burvību!

Par Tipi...

Tipi (saukta arī kā Tepee un Teepee, pie mums visbiežāk - vigvams) ir koniska telts, kuru ir viegli uzcelt, nojaukt un transportēt. Tipi konstrukcija sastāv no vairākām kopā sasietām kārtīm, ap kurā apvelk telts ārējo pārklāju. Tipi celtniecību sāk, uzslienot trīs kopā sasietas kārtis, ap kurām izvieto pārējās kārtis. Pēctam klāt pieliktās kārtis nostirpina ar to pašu virvi, ar kuru sasietas pirmās trīs kārtis, un apvelk ap tām telts pārvalku. Pārvalkam ir piešūti dūmvada aizvari, ar kuru palīdzību regulē ventilāciju. Kad pārvalku apvelk ap kārtīm, telts priekšdaļā veidojas šuve, kas tiek sastiprināta ar koka mietiņiem. Arī pārvalka apakšdaļa tiek nostiprināta pie zemē iedzītiem mietiņiem. Mājīguma un pareizas ventilācijas nolūkam telts iekšpusē iesien iekšējo audumu. 

Tipi teltis jeb vigvami ir vieta jēgpilnai un radošai atpūtai, kā arī nakšņošanai dabā unikālā gaisotnē diviem vai draugu kompānijā. Vieta Tavai transformācijai, kad apzinies, ka daba ir Visums, bet cilvēks maza sastāvdaļa...

Nomadic Homes radītās Tipi teltis ir dabā iekļaujošas, no ūdens izturīgiem un dabīgiem materiāliem. Telts pārvalks ir ūdens un saules izturīgs, ar antibakteriālu pārklājumu, sastāvā ir 50% lins un 50% kokvilna ar blīvumu 450 g/m2, iekšējais audums šūts no džutas. Tipi telts ir rūpīgs un kvalitatīvs roku darbs, radīts Latvijā ģimenes uzņēmumā. Tipi teltis ir unikālas ar to, ka tajās var uzkurt drošu ugunskuru autentiskai un mežonīgai atmosfērai. Turklāt tās var izmantot arī kā glempinga teltis, iekārtojot tajās gultas vietu, nodrošinot ērtības. 
Tipi telts dizainparaugs un preču zīme Nomadic Homes ir reģistrēts Latvijas Republikas Patentu valdē.

Izvēlies sev piemērotāko Tipi telti - 

S, M vai L. 

L - lielais Tipi, 5m diametrā - glempinga telts, kurā ērti nakšņot no 2 līdz 6 personām. Tā var būt arī vieta brīvdabas pasākumiem, nometnēm, saietiem, radošajām darbnīcām, meistarklasēm, kāzām, festivāliem, koncertiem... Lielajā Tipi teltī ir iespēja uzkurt ugunskuru! Tā būs arī kā Tava telpa dabā, kur jogot, meditēt, atjaunoties. Šī izmēra Tipi telts piemērota stacionārai uzstādīšanai uz ilgāku laiku.

M - vidējais Tipi, 4m diametrā - universāls risinājums dažāda veida pasākumiem un atpūtai, kā arī nakšņošanai, glempinga ierīkošanai, nometnēm, radošajām darbnīcām, festivāliem, u.c. mērķiem. Tajā ērti nakšņot 2 personām vai sarīkot pasākumu 5 - 8 personām. Šī izmēra Tipi telts būs ērta rotaļu vieta arī bērniem visas vasaras garumā. Tā ir ērti uzceļama, nojaucama un mobīla dažādiem Pop-Up pasākumiem. 

S - mazais Tipi, 2.5m diametrā - aizraujoša un piedzīvojumiem bagāta rotaļu vieta bērniem, kā arī iespaidiem garantēta vieta nakšņošanai 2 piedzīvojumu meklētājiem! Bērnu vasaras nometņu vieta ar dažādām aktivitātēm dabā vai kā deko elements Jūsu korporatīvajā vai novada pasākumā. 


Tipi telšu ražošanu veicam pēc individuāla pasūtījuma 2-4 nedēļu laikā. Pēc pieprasījuma nodrošinām telšu piegādi un uzstādīšanu. 

Komplektācijā: Koka kārtis, ārējais pārsegs, iekšējais audums, durvis, virve, striķis, kociņi, mietiņi, uzstādīšanas un kopšanas instrukcija.


CENAS:

900 eur (mazais Tipi)

1800 eur (vidējais Tipi)

2100 eur (lielais Tipi)


Vēlies uzzināt vairāk?

Atbildi sniegsim dienas laikā

Vieta jaunai pieredzei un izaugsmei! 

TIPI  VĒSTURĒ

Tipi telts pirmssākumi meklējami pie Ziemeļamerikas indiāņiem. Tipi tulkojumā nozīmē "Viņi dzīvo". Izgudrotāju cilts vārds ir Lakota - klejotāju cilts. Kā jau klejotāji, cilts pārvietojās un maltīti nodrošināja medījot. Tipi teltis bija apmetnes vieta no bifeļu ādām. Teltīs tika kurināta uguns, gatavota maltīte un izdzīvots arī skarbos laikapstākļos. Lakota cilts Tipi telts detaļām bija sava nozīme. Aplis, kas veido pamatu, simbolizē zemi, telts pārsegs - debesis, koka kārtis - ceļu no zemes uz debesīm uz garu pasauli...