Ceļā uz izcilību jeb gada laikā paveiktais

2021-06-03

Ir pagājis tieši gads! Savu pirmo gadu varam saukt par cīņas gadu ar gandarījumu un novērtējumu. Zemāk mūsu padarītais un zināmā mērā arī stratēģija ceļam uz izcilību!


Intelektuālā īpašuma aizsardzības pasākumi

Bez šaubām viss sākās ar ideju. Ideja, kas tiek kopta un pilnveidota kļūst par mantisku vērtību jeb intelektuālo īpašumu. Apzinoties, cik būtiska ir mūsu produkta aizsardzība un, ka labi izstrādāta preču zīme ir mārketinga instruments, mūsu priekšnoteikums - dizainparauga un preču zīmes reģistrācija LR Patentu valdē ir starts uzņēmuma darbībā.

Mazie granti

Tie ir kā atspēriens, stimuls un motivācija tiekties uz priekšu. Ar NVA atbalstu esam ieguvuši finansējumu izejmateriāliem, un ar Auces novada pašvaldības atbalstu izdevies paplašināt savu darbību pasākumu industrijas jomā, piedāvājot aprīkojumu un inventāru brīvdabas pasākumiem.

Kopienas sajūta

Mēs ticam, ka komandā ir spēks, un sadarbība ir pamatlikums. Esam kļuvuši par biedru Zemgales tūrisma asociācijā un lauku tūrisma asociācijā "Lauku ceļotājs".

Jaunu tūrisma produktu radīšana

Oriģinālas idejas ir kā adrenalīns un enerģijas dzinulis. Mūsu vērtības ir sajūtas, privāta atmosfēra, daba, unikāla atpūta. Esam radījuši sajūtu pasākumu "Deserts mežā", un viennozīmīgi par unikālu tūrisma produktu top mazā koncepta EKO glempings - pirmais glempings Latvijā, kurš būs vērsts uz sajūtām, jaunu pieredzi un iespaidiem, nakšņojot vigvamu ciematā. 

LR Patentu valdes simpātija nominācijā "Gada preču zīme Latvijai"

Pirmais gads ir noslēdzies ar gandarījuma sajūtu par paveikto. Dalība konkursā "Gada preču zīme 2020" un balvas iegūšana ir nozīmīgs solis produkta popularizēšanai sabiedrības acīs, un dod papildu impulsu uzņēmuma atpazīstamībai un izaugsmei.