FRANŠĪZE

Vai esi sapņojis par savu kempingu vai glempingu, taču līdz šim tas nav izdevies, jo nezini, ar ko sākt un kā būt unikālam?

NOMADIC HOMES piedāvā iegādāties franšīzi ar iecienītu un veiksmīgi darbojošos konceptu. Glempinga TIPI VILLAGE koncepts balstīts uz tūrisma veidu SLOW (no angļu val. S - sustainable/ilgtspējīgs, L - local/vietējais, O - organic/tīrs, W - whole/veselīgs). Turklāt ne tikai zīmolam ir savs stāsts, bet arī katra telts detaļa nes savu vēstījumu. Tipi telšu ciemats ir unikāls koncepts Latvijas glempingu piedāvājumā. 

Preču zīme "Nomadic Homes" 2020.gadā ieguva LR Patentu valdes simpātiju balvu konkursā "Gada preču zīme Latvijai 2020" un 2021.gadā ieguva Dobeles novada pašvaldības balvu "Gada jaunais uzņēmējs Zemgalē".

Glempings Tipi Village sniedz saviem klientiem brīvu, nesteidzīgu, nepiespiestu, māksliniecisku un spirituālu atmosfēru tuvu dabai, kur rast mierpilnu atpūtu, svinēt dzīves mirkļus, baudīt vietējo ēdienu un radošas meistarklases. 

Pamatatslēga visa zīmola izaugsmei ir ikviena partnera veiksme un attīstība, tāpēc Nomadic Homes palīdzēs veiksmīgas jaunās Nomadic Homes TIPI VILLAGE filiāles darbības uzsākšanā un arī ikdienā. 

Franšīzes ņēmēja ieguvumi

Straujāka izaugsme, jo pārbaudīts un drošs uzņēmējdarbības modelis

Vieglāka klientu piesaiste, jo zīmols ir pazīstams

Lielāks reklāmas un mārketinga budžets, jo tiek nodrošināts pilns sākotnējais atbalsts

Bezmaksas telšu piegāde un uzstādīšana Latvijā

Iespēja izmantot pieredzi

Mazāki riski un izmaksas uzsākot uzņēmējdarbību

Papildu ienākumi no reprezentācijas produktu realizācijas

Franšīzes maksa

1. Franšīzes pirmreizējā maksa - no 3500 eur.  Šajā summā iekļauts: 2 tipi teltis, tiesības izmantot Nomadic Homes zīmolu 7 gadus, Nomadic Homes koncepts un iestrādnes, konsultācijas, iesākuma mārketinga aktivitātes, telšu uzstādīšanas serviss, telšu garantijas serviss. Franšīzes piedāvājums attiecas, ja iegādājas 2 - 10 tipi teltis. Franšīzes pirmreizējās maksas apmērs ir atkarīgs no iegādājamo tipi telšu skaita.

2. Franšīzes ikmēneša honorāra maksa - no 300 eur par katru tipi telti. Ikmēneša honorāra maksa tiek aprēķināta par 4 mēnešiem gadā ar iespēju maksāt reizi mēnesī sezonā vai arī sadalot maksājumus uz 12 mēnešiem. Šī maksa var atšķirties no filiāles lokācijas un telšu apjoma. Tā ir autoratlīdzība par koncepta un nosaukuma Nomadic Homes izmantošanu.

Nomadic Homes priecāsies, ja potenciālie partneri būs motivēti un proaktīvi. Iepriekšēja pieredze tūrisma uzņēmējdarbībā ir pluss, taču ne izšķirošs faktors, jo daudz svarīgāka ir degsme!

Piesaki konsultāciju un mēs ar Jums sazināsimies!