Īpašie piedāvājumi

Neparastas brīvdienu pakas

Romantiskās brīvdienas

Nakšņošana tipi teltī Savvaļas zieds, tipi sauna, savvaļas vannas.

Romantiska atpūta ar dabas pieskārienu. Jūs sagaidīs Tipi Village saimnieki un pavadīs līdz tipi teltij, kurā smaržo svaigi plūkti pļavu ziedi. Pa ceļam Jums būs iespēja uzzināt vairāk par teltīm un saimnieku dzīvesstāstu. Tuvojoties saulrietam Jūsu vēlamajā laikā būs sagatavota pirtiņa atsevišķā tipi teltī ar papardēm uz lāviņas, kā arī silta vanna zem zvaigžņotās debess.

Piedāvājums 2 personām.

195€

Autentiskās brīvdienas

Nakšņošana tipi teltī Dabas balss, tipi sauna, kubls.

Dabas iedvesmotas brīvdienas ar autentisku garšu. Jūs sagaidīs Tipi Village saimnieki un pavadīs līdz tipi teltij, kura aprīkota ar ugunskura vietu un matračiem naktsmieram. Pa ceļam Jums būs iespēja uzzināt vairāk par teltīm un saimnieku dzīvesstāstu. Tuvojoties saulrietam Jūsu vēlamajā laikā būs sagatavota pirtiņa atsevišķā tipi teltī ar papardēm, kā arī kubls. Piedāvājumā iekļautas ogles siltuma un autentiskas atmosfēras nodrošināšanai tipi teltī.

Piedāvājums 2 personām.

175€

Ģimenes brīvdienas 2+1

Nakšņošana tipi teltī Dabas balss, loka šaušana, sup, tipi sauna, kubls.

Atceries savu bērnību, iejūties indiāņu tēlā un sagatavojies piedzīvojumu vakaram ar indiāņu stāstiem. Jūs sagaidīs Tipi Village saimnieki un pavadīs līdz tipi teltij, kura aprīkota ar ugunskura vietu un matračiem naktsmieram. Pa ceļam Jums būs iespēja uzzināt vairāk par teltīm un saimnieku dzīvesstāstu. Tuvojoties saulrietam Jūsu vēlamajā laikā būs sagatavota pirtiņa ar papardēm, kā arī kubls. Piedāvājumā iekļauts loka šaušanas komplekts un sup dēlis dienas aktivitātēm, kā arī ogles siltumam naksnīgiem indiāņu stāstiem tipi teltī.

Piedāvājums ģimenei - 2 pieaugušie, 1 bērns.

205€

Ģimenes brīvdienas 2+2

Nakšņošana tipi teltī Dabas balss, loka šaušana, sup, tipi sauna, kubls

Atceries savu bērnību, iejūties indiāņu tēlā un sagatavojies piedzīvojumu vakaram kopā ar bērniem. Jūs sagaidīs Tipi Village saimnieki un pavadīs līdz tipi teltij, kura aprīkota ar matračiem naktsmieram. Pa ceļam Jums būs iespēja uzzināt vairāk par teltīm un saimnieku dzīvesstāstu. Tuvojoties saulrietam Jūsu vēlamajā laikā būs sagatavota pirtiņa ar papardēm, kā arī kubls. Piedāvājumā iekļauts loka šaušanas komplekts un 2 sup dēļi dienas aktivitātēm.

Piedāvājums ģimenei - 2 pieaugušie, 2 bērni.

215€

Meža iedvesmots

Vakariņas mežā, nakšņošana mežā, brokastis.

Unikāla pieredze mežā ar stāstu un garšu. Jūs sagaidīs Tipi Village saimnieki un pavadīs līdz meža apartamentiem. Ejot pa meža taku Jums būs iespēja uzzināt stāstu par dižozoliem, kur katram ir savs vēstījums un enerģija. Jūsu vēlamajā laikā atsevišķi ierīkotā vietā mežā, stikla namiņā Jūs baudīsiet 2 kārtu vakariņas Tipi Vilage gaumē. Šeit Jūs varēsiet pavadīt neierobežotu laiku sveču gaismā un sirsnīgās sarunās. Naktsmieru baudīsiet gultā mežā, kur skatu uz dzīvo mežu aizsegs vien baldahīns. Piedāvājumā iekļautas arī brokastis, kuras saimnieki atnesīs Jums līdz nakšņošanas vietai vai arī servēs stikla namiņā. 

Piedāvājums 2 personām.

235€

Pasūtīt mūsu pakalpojumus

Lūdzu atstājiet mums savu informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.