Svinības dabā

Bērnu ballīte

Tipi Village ir lieliska vieta tematiskām bērnu ballītēm - indiāņu vai jebkurā citā stilā. Privāta un plaša teritorija aktivitātēm, Tipi teltis radošajām darbnīcām, piknika galds, grils, ugunskura vieta. Piedāvājumā ietilpst jautrs noformējums, sejiņu apgleznošana, loka šaušana mērķī, 4 SUP dēļi. Visas teritorijas izmantošana.

Vecmeitu ballīte

Tipi Village atmosfēra piemērota pirmskāzu ballītēm vai citiem svinīgiem brīžiem. Ierīkosim Pop-Up piknika vietu ar noformējumu pielāgotu Tavam pasākumam. Piedāvājumā visas teritorijas izmantošana, Tipi telšu atmosfēra, t.sk. lielā Tipi telts radošu aktivitāšu īstenošanai un galda noformējums. Papildus piedāvājam kādu no meža ēdināšanas pakalpojumiem, kubla un pirts nomu, kā arī nakšņošanu.

Kāzu pieturvieta

Neaizmirstama pietura kāzu ceļojumā. Iekļauj savā maršrutā desertu mežā īpašā, tieši Jums ierīkotā vietā mūsu ainaviskajā mežā, loka šaušanu un vietu fotosesijai glempinga teltī. Piedāvājumā iekļautas uzkodas 2 personām, dzirkstošs dzēriens un ūdens.

Cena 185 eur

Dāvanu karte

Noformē jebkuru no mūsu piedāvājumiem dāvanu kartē un dāvini piedzīvojumu saviem mīļajiem! Izvēlies piedzīvojumu, padod ziņu un mēs noformēsim individuālu dāvanu karti konkrētam pakalpojumam vai jebkuram piedāvājumam, ko dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties. Dāvanu karti elektroniskā veidā nosūtām uz e-pastu.

Pasūtīt mūsu pakalpojumus

Lūdzu atstājiet mums savu informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.