Kas ir glempings un ko mēs varam sagaidīt 2021.gadā?

2021-01-19

Glempings ir saīsinājums no vārdu savienojuma "glamūrīgs kempings". Tās ir jurtas, tipi teltis, luksus karavānas, nevis ierastās teltis. Tā nav tikai īslaicīga aizbraukšana pie dabas un būšana zem zvaigznēm. Tā ir viesmīlīga vieta, kas ar savu aprīkojumu sniedz saviem viesiem unikālu un bieži vien savdabīgu brīvdabas pieredzi. (lasīt tālāk)

Kādam ir jābūt glempingam?

Glempingam ir jābūt iedvesmojošam, mājīgam un autentiskam. Tas nav līdzīgs tradicionālam kempingam, tas ir ar greznības pieskārienu un ar savu šarmu. Tā ir nakšņošanas pieredze, kas liek domāt zaļi. Tā ir vieta, kur Tu vēlēsies atgriezties.  

Kāpēc saite starp dabu un glempingu ir tik svarīga?

Pirmā un galvenā prioritāte ir cieņa pret dabu, jo laiku dabā mēs vēlēsimies pavadīt atkārtoti. Savā ikdienas skrējienā mēs aizmirstam ietaupīt laiku, lai mazinātu stresu un izbaudītu atrašanos dabā. Petījumi tagad parāda, cik tas ir būtiski mūsu veselības uzlabošanai, un mēs no tā varam gūt daudz labuma. 

Kā būšana glempingā var uzlabot mūsu veselību?

To var saukt par tuksneša terapiju, ekoterapiju vai "es eju ārā pastaigāties", un izrādās tas ir būtiski mūsu garīgajai veselībai. Glempings var dot mums visus šos ieguvumus. Nav šaubu, ka laika pavadīšana ārpus telpām atstāj labvēlīgu ietekmi uz veselību. Glempings piedāvā kopā būšanas iespēju, piedzīvojumu, kas ir gan jautri, gan veselīgi, gan satuvina.

Kāda veida pieredzi es varu sniegt saviem draugiem?

Mēs mīlam izbaudīt jaunu pieredzi un parādīt to saviem draugiem un ģimenei. Tādēļ arī Instagram ir kļuvis tik populārs! Tā kā glempingi dod sava veida jaunu pieredzi, tas piedāvā iespēju daudz fotografēt, lai dalītos sociālajos tīklos. 

Nākotnes trends

Gadu gaitā mēs esam redzējuši tik daudz tendenču kempingu attīstībā, taču neviens no viņiem nav bijis tik apņēmības pilns kā glempings. Daudzi cilvēki vienu vai divas reizes izmēģina tradicionālo kempingu, taču mājās atgriežas vīlušies. Tomēr tas nenovērš cilvēkiem raksturīgo vēlmi atrasties dabā svaigā gaisā. Vēsturiski cilvēki ir ceļojuši no vienas vietas uz otru un rezultātā mēs esam kļuvuši par ceļotājiem, avantūristiem, nometniekiem, lai izdzīvotu. Līdzīgi tam, kā lasis peld pret straumi, lai sasniegtu nārsta vietas, mēs jūtam tikpat spēcīgu vēlmi nokļūt uz ceļa un sākt vairāk piedzīvojumu dabā. Būtībā mēs visi aizvēsturiski esam piesātināti gribot vai negribot doties kempingā. Ceļošana uz ārzemēm vai uzturēšanās viesnīcas komfortā vairs nav tāda, kāda bija agrāk. Viesnīcas ir pārpildītas, pasaule skaļa. Cilvēks meklē nomaļas vietas un dabas tuvumu.